زمان انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۲۹ تير ساعت 12:30 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۵ ساعت 09:53    تعداد بازدید: 21    کد مطلب: 82167

به مناسبت هفته تامین اجتماعی
دیدار معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندارگلستان با مدیرکل و همکاران اداره کل تامین اجتماعی استان گلستان


دیدار معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندارگلستان با مدیرکل و همکاران اداره کل تامین اجتماعی استان گلستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی در این دیدار ابتدا نیک نیا مدیر کل تامین اجتماعی گلستان با  بیان این مطلب که اداره کل تامین اجتماعی گلستان با 13 شعبه اصلی هفت شعبه اقماری و 9 کارگزاری  با 380 نفر کادر شاغل و با داشتن 250 هزار نفر بیمه شده اصلی و بیش از 42 هزار نفر مستمری بگیر که با افراد تبعی ایشان بالغ بر 770 هزار نفر می گردد بیش از چهل درصد جمعیت استان را تحت پوشش حمایت های بیمه ای و درمانی خود قرار داده است.به بیان حمایت های کوتاه مدت مقرری بیمه بیکاری برقرار شده در سیل فروردین 98 و مشکلات کارگاه های فعال در شهرک صنعتی آق قلا و حمایت های دولت وتامین اجتماعی پرداخت .
نیک نیا افزود ماهانه 400 میلیارد ریال سهم حمایت های دولت ازبیمه شدگان تامین اجتماعی استان گلستان می باشد.
3493زنسرپرست خانوار و 2638 مددجوی تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی 613 نویسنده و 2393 کارفرمای صنفی کم درآمد نیز از معافیت های هدفمندی یارانه ها استفاده می کنند.
عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندارگلستان نیز ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی و تشکر از تلاش های خدمتگذاران عرصه تامین اجتماعی ، خدمات سازمان را شایسته قدردانی دانستند و مساعی تامین اجتماعی در رونق تولید و حمایت های از بنگاه های زیان دیده را یادآور شدند . در ادامه این دیدار ایشان ضمن بازدید از همکاران شاغل در اداره کل تامین اجتماعی استان ، هفته تامین اجتماعی را به ایشان تبریک گفتند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha