زمان انتشار: ۱۳۹۲ چهارشنبه ۵ تير ساعت 12:30 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۲/۴/۵ ساعت 12:30    تعداد بازدید: 880    کد مطلب: 2886

مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان رضوی
از ابتدای مرداد تمامی مراکز درمانی تأمین اجتماعی استان بصورت تلفنی نوبت دهی می کنند
دکتر علی رضازاده مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان رضوی با ذکر این مطلب افزود : از ابتدای مرداد ماه سال جاری کلیه بیمارستانها و درمانگاههای تأمین اجتماعی خراسان رضوی بصورت تلفنی نوبت دهی خواهند کرد.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تأمین اجتماعی خراسان رضوی ایشان با اشاره به اقدامات انجام شده در این خصوص اظهار داشت : کلیه تجهیزات و سیستم های نرم افزار و سخت افزاری سیستم نوبت دهی تلفنی خریداری و در مراکز درمانی نصب شده است . این سیستم کاملا مکانیزه است و بیمه شدگان عزیز تأمین اجتماعی می توانند بدون مراجعه حضوری و با استفاده از تلفن نوبت پزشکان مورد نظر خود را اخذکند.
مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان رضوی در ادامه گفت : با اجرای این طرح در وقت و زمان مردم صرفه جویی بسیار بالایی صورت می پذیرد و بیمه شدگان عزیز پس از اخذ نوبت در زمان اعلام شده توسط سیستم نوبت دهی تلفنی به مرکز درمانی مراجعه و خدمات سلامتی مورد نیاز خود را دریافت می کنند .
مدیریت درمان تأمین اجتماعی خراسان رضوی در حال حاضر دارای 3 بیمارستان و 15 درمانگاه و پلی کلینیک در سطح استان است که همه این مراکز از ابتدای مرداد ماه بصورت تلفنی نوبت دهی خواهند کرد .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha