زمان انتشار: ۱۳۹۴ شنبه ۳۰ آبان ساعت 08:41 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۴/۸/۳۰ ساعت 08:41    تعداد بازدید: 212    کد مطلب: 22116

با کارگاههای خاطی برخورد جدی می کنیم


محمد حیدری نژاد مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان گلستان در جلسه شورای اداری این سازمان که مسئولان شعبات حضور داشتند اظهار کرد:امروز دغدغه اصلی سازمان پیگیری مطالبات معوق است و شعبات حتما در این موضوع عملکرد ویژه داشته  باشندو با تشکیل کارگروههای پیگیری مستمر و مداوم کارگاههای تولیدی را رصد و از کم و کیف بیمه ای آنان اطلاع حاصل نمایند و کارگاههای که تعمدا قصد دور زدن قوانین را دارند شناسایی و برخورد قاطع و جدی نمایند.

وی هدف اساسی از برگزاری جلسات شورای اداری را مثبت ارزیابی کرد و در ادامه گفت:همه مصوبات شورای اداری به شعبات ابلاغ و همکاران زیر مجموعه در کنار جدیت بکارگیری دستورالعملها اقدامات انجام شده را مستند سازی و به اداره کل انعکاس دهند تا در کنار افزایش دانش تخصصی خروجی های این جلسات هم نتیجه گیری و ارزیابی شود.

حیدری نژاد با بیان اینکه همکاران پیشکسوت و با سابقه کاری بالا الگو و نمونه همکاران دیگر باشند در ادامه گفت:داشتن رفتارهای خوب و تعامل سازنده درون سازمانی ،تقویت  کننده روحیه کاری در سازمان  و پیشرفت در امور حاصل می شود واین صمیمیت اداری و رشد همدلی و همکاری بین شعبات هم می تواند ردیف های خالی را پر و از انباشتگی امور در یک شعبه جلوگیری نماید .

وی با بیان اینکه بزودی طرح نوین در استان گلستان بهمراه 7 استان در سطح کشور عملی می شود در ادامه افزود:پیش مقدمه آموزشی این طرح در کشور اجرا و در استان گلستان شعبه 2 گرگان اجرا کننده این طرح می باشد که این طرح پوشش دهنده کلیه خدمات بیمه ای به روش الکترونیکی است.

مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان در بخشی از سخنانش در رابطه  با ارزیابی ماهانه عملکرد شعبات اشاره کرد وا فزود:کارهای خوبی انجام شده ولی این کافی نیست باید در همه بخش ها بیشتر تلاش شود تا استان بتواند جایگاه خود را بدست آورد.

مدیر کل سازمان تامین اجتماعی گلستان در پایان خاطر نشان کرد:باید مواظب باشیم کسی به ناحق بر سفره تامین اجتماعی چنگ نیندازد و همه شعبات برای باز پس گیری مطالبات معوق با جدیت وارد عمل شوند و وضعیت بیمه ای کارگاهها و اصناف،و بیمه های مشاغل خانگی و در مجموع کارگاههای دارنده معافیت بیمه ای را نظارت و پایش مستمر کنند تا از بیت المال سوء استفاده نشود.

معاون بیمه ای اداره کل سازمان تامین اجتماعی استان گلستان:

افزایش منابع و کاهش هزینه رویکرد سازمان است

علی اصغرنیک نیا معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی  استان گلستان در شورای اداری این سازمان گفت:سازمان تامین اجتماعی با مشکلات عدیده مالی روبرو است و اکثر دستورالعملهای سازمان مبتنی بر وصول مطالبات معوق است  و عملکرد اداره کل ها و شعبات تابعه در رابطه با اقدامات انجام شده لحظه ای مورد توجه سازمان مرکزی قرار دارندو سازمان در این مبحث یک نگاه ویژه دارد.

معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی استان با بیان اینکه تعهدات پرداختی سازمان ما را ملزم به جدی بودن در وصول مطالبات معوق باشیم در ادامه خاطر نشان کرد: مطالبات معوق تامین اجتماعی در استان روز به روز بیشتر می شودو در سال 93 افزایش 130 درصدی را داشتیم لذا همکاران در کنار اقدام ،جدیت و پیگیری مستمر را لحاظ کنند و اقدامات انجام شده را تا حصول نتایج مستند سازی و به اداره کل انعکاس دهند.

وی در بخشی از سخنانش با تاکید بر اینکه کارگزاریهاعضوی از خانواده سازمان هستند در ادامه گفت:کارگزاریها تبعیت از ضوابط و دستورالعملهای سازمان را در امور لحاظ کنند و در خصوص رفتار خوب با مراجعین و ارائه خدمات ، در بخش وصول مطالبات معوق  نقش خود را ایفا نمایند.

معاون بیمه ای اداره کل سازمان تامین اجتماعی استان گلستان در پایان اظهار امیدواری کرد:که همه همکاران در امورات بیمه ای کارگاههای دارای بدهی معوق ملاحظات را کنار گذارند و بر اساس دستورالعمل و قوانین سازمان عمل کنند تا حقی از سازمان و مردم ضایع نگردد.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha