زمان انتشار: ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۲ آبان ساعت 08:38 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۴/۸/۱۲ ساعت 08:38    تعداد بازدید: 252    کد مطلب: 21643

درحل و کاهش حداقلی مشکلات بازنشستگان ،مصمم هستیم


مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان گلستان در نشست صمیمی با روسای کانون های بازنشستگی تامین اجتماعی سراسر استان گفت: هدف از این جلسات آشنایی با مشکلات بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و پیگیری برای حل یا کاهش حداقلی مشکلات است و ما مصمم به حل و کاهش حداقلی مشکلات بازنشستگان هستیم.

وی ضمن خبر افزایش 65 درصدی حقوق بازنشستگان گفت:بیش از 100 هزار میلیارد از دولت و بیش از 9 هزار میلیارد از کارفرمایان سازمان طلب دارد با این توصیف هرگز در پرداختی های سازمان به بازنشستگان بخاطر درایت و سئولیت پذیری مسئولان سازمان مرکزی بویژه دکترنوربخش اختلالی ایجاد نشد.

محمد حیدری نژاد با اشاره به اینکه بازنشستگان با تلاش سی ساله خود در همه عرصه ها جوانی خود را هزینه ایجاد انگیزه و امید در جامعه نموده اند در ادامه یاد آور شد:بازنشستگان آینه تمام نمایی جوانان امروز جامعه هستند و باید  به آنان ارج و ارزش قائل شویم و حرمت آنها را در همه احوال نگهداریم

مدیر کل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید اقدامات و توجه خاصی به بازنشستگان شده است در ادامه گفت:در سطح استان ،افزایش 65 درصدی حقوق بازنشستگان و پیگیری و تجهیز نمودن کانون های بازنشستگی ،پیگیری و پرداخت وام قرض الحسنه به بازنشستگان شرکت در المپیاد ورزشی و اعزام سفرهای زیارتی و سیاحتی عتبات و عالیات از جمله اقدامات سازمان برای بازنشستگان می باشد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه مدیر عامل سازمان در توجه به بازنشستگان و کانونها و حل و فصل مشکلات آنان نگاه ویژه دارد در ادامه گفت:تلاش می کنیم با فراهم ساختن امکانات و تجهیزات درمانی و توجه در دیگر بخشهای مورد نیاز، دیگر بازنشسته ای پس از سی سال تلاش و کوشش بدنبال شغل دوم نباشد.

 

 

دکتر حسین پور سرپرست درمان سازمان تامین اجتماعی استان گلستان:

به درمان ،بازنستگان ،یک نگاه ویژه داریم

حسین پور سرپرست درمان سارمان تاین اجتماعی استان گلستان در جمع روسای کانون های بازنشستگی تامین اجتماعی استان با بیان جمله فوق در ادامه گفت:تلاش می کنیم از گنج گرانبها که اندوخته سی سال تلاش و تجربه است بخوبی محافظت کنیم و برای درمان بازنشستگان همیشه یک نگاه ویژه داریم.

وی با بیان اینکه علی رغم تلاشهای مدیران گذشته استان  استان گلستان به جایگاه برحقش دست نیافته است در ادامه گفت:همه کوشش ما خروج از وضع موجود و دستیابی به وضعیت مطلوب است و  نگاه ما راه اندازی یک درمانگاه شبانه روزی سازمان تامین اجتماعی برای همه شهرستان استان می باشد.

سرپرست درمان سازمان تامین اجتماعی استان گلستان در پایان گفت:

بزودی با افزایش 200تخت بیمارستانی برای دو بیمارستان گرگان و گنبدو فعال نمودن بخش های حساس و مهم و تجهیز، تجهیزات پیشرفته همراه با بکارگیری پرسنل متخصص رضایت مراجعین را جلب می کنیم و دغدغه خاطرهای بازنشستگان عزیز را در بخش درمان  کاهش می دهیم .

لازم به ذکر است در این نشست صمیمی مشکلات بازنشستگان سراسر استان توسط روسای کانون بازنشستگی عنوان که اهم مشکلات عبارتند از :هزینه بالای درمان و عدم پرداخت بیمه تکمیلی، سخت بودن شرایط دریافت وام و مشکل بودن شیوه پرداخت وام کرامت،و بالا بودن نرخ بهره وام ، عدم توجه مراکز درمانی به مراجعین از جمله مشکلات عنوان شده بود

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha