زمان انتشار: ۱۳۹۴ سه شنبه ۳۱ شهريور ساعت 10:37 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۴/۶/۳۱ ساعت 10:37    تعداد بازدید: 143    کد مطلب: 20394

ناکامی دشمنان با ادامه راه شهدا


ادامه راه شهدا و عمل به آرمان های بزرگ آنان باعث ناکامی و شکست دشمنان و سرافرازی ایران اسلامی است.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان گلستان با گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس با بیان مطلب فوق گفت: شهدا با ایثار خون خود امنیت را برای مردم ایران به ارمغان دادند و راه پیروزی و سرافرازی را برای آیندگان نشان دادند.

محمد حیدری نژاد افزود: دفاع مقدس درس ایثار و فداکاری و رمز پیروزی و خودکفایی را به ملت بزرگ ایران داد و ثابت کرد که ایران اسلامی بدون هیچ وابستگی به قدرت های بزرگ می تواند مسیر پیشرفت و توسعه را ادامه دهد و الگویی برای سایر کشورهای اسلامی باشد.

وی تأکید کرد: توسعه و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در نسل جوان امروزی یکی از ضروریات جامعه است.

وی ادامه داد: در زمان حساس کنونی که کشور در معرض تهدیدات و تحریم های اقتصادی دشمنان نظام و اسلام قرار دارد حفظ روحیه ایثار، شهادت و خودباوری در میان نسل امروزی اهمیت ویژه ای دارد.

وی تأکید کرد: ملت بزرگ ایران با عمل به آرمان های شهدا و انقلاب در سایه ولایت و امامت تمامی نقشه های دشمنان را نقش برآب خواهد کرد و تحریم ها اراده آنان را بیش از گذشته استوارتر و محکم تر می کند.

وی خاطر نشان کرد: خانواده بزرگ تأمین اجتماعی نیز در طول هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمنان نظام و اسلام مقاومت کرد و اکنون نیز با حفظ همان روحیه ایثار و فداکاری در سنگر تولید در حال جهاد و از خودگذشتگی هستند.

وی عنوان کرد: اکنون که در سال دولت و ملت ، همدلی و همزبانی هستیم بی شک کارگران سخت کوش بی ادعا با همت مضاعف و کارجهادی دشمنان را ناکام و تحریم آنان را بی اثر خواهند گذاشت.

مدیر کل تأمین اجتماعی استان گلستان در خاتمه گفت: بی شک تمام رفاه، آسایش، امنیت، استقلال و خودکفایی کشورمان حاصل مجاهدت ها و رشادت های دلاورمردان و شیر زنان ایران زمین در طول هشت سال دفاع مقدس و ادامه راه آنان در سالیان بعد از آن است و اکنون مردم شهید پرور با الگوگیری از شهدای اسلام و انقلاب آماده واکنش به هر نوع تهدید خارجی است.

 

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha