زمان انتشار: ۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۶ شهريور ساعت 07:39 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۴/۶/۲۶ ساعت 07:39    تعداد بازدید: 181    کد مطلب: 20258

حضور نماینده مجلس در اداره کل تأمین اجتماعی گلستان


به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی استان گلستان ، عیسی امامی  نماینده مردم شهرستانهای گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در اداره کل حضور یافتند و از روند فعالیتهای این اداره کل در زمینه ارائه خدمات دهی به جامعه هدف بویژه اقشار کم درآمد مطلع گردیدند.

امامی با تأکید بر اهمیت خدمات رسانی مطلوب به مردم گفت: راه اندازی شعب تأمین اجتماعی در استان و تسهیل خدمات رسانی به عموم مردم، کاری خداپسندانه است.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در خاتمه تأکید کرد: همه ما باید خدمتگذار صادق نظام اسلامی باشیم و از هیچ کوششی برای خدمات رسانی سریع و دقیق به مردم دریغ نورزیم چراکه صاحبان اصلی نظام و انقلاب اسلامی همین مردم هستند که اکنون بطور کامل از خدمات رایگان تأمین اجتماعی بهره مند هستند.

 محمد حیدری نژاد مدیرکل تأمین اجتماعی استان در این دیدار ضمن ارائه گزارش اجمالی از وضعیت سازمان در استان و اهداف و برنامه های سازمان در سالجاری اظهار داشت: آرمان والای سازمان تأمین اجتماعی خدمت رسانی به روز و بموقع به بیمه شدگان و کارفرمایان است و افزایش شعب در استان را گامی موثر جهت سرعت دهی و اطمینان بخشی در انجام کارها دانست.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان گلستان در خاتمه خاطر نشان کرد: گسترش تأمین اجتماعی همان گسترش عدالت اجتماعی است و باید همه مسئولان نسبت به بسط ان انجام وظیفه کنند تا در نظام اسلامی تمامی قشرهای کم درآمد از مزایای تأمین اجتماعی بهره مند شوند چراکه صاحبان انقلاب و نظام به فرموده تاریخی حضرت امام خمینی(ره) همین محرومان جامعه هستند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha