زمان انتشار: ۱۳۹۴ شنبه ۲۱ شهريور ساعت 12:16 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۴/۶/۲۱ ساعت 12:16    تعداد بازدید: 225    کد مطلب: 20106

((دیدار با مسن ترین بازنشسته و موفق ترین بازما نده))


به گزارش روابط عمومی اداره کل سازمان تامین اجتماعی استان گلستان مسئولین این اداره کل به مناسبت هفته دولت با مسن ترین بازنشسته سازمان در شعبه تامین اجتماعی مینودشت دیدار و کفتگو کردند.

در این دیدار که به مناسبت هفته دولت و در سال همگرایی و همزبانی مسئولین و مردم صورت گرفت جعفر قزلسفلو مسن ترین بازنشسته شعبه مینودشت که 91 سال سن دارد گفت: زندگی من مدیون پشتیبانی حقوقی تامین اجتماعی است واین حمایت سبب دلگرم شدن من به زندگی شده است و من با وجود دار بودن دو دختر معلول در خانه نگرانی ندارم چون پس از من فرزندانم مورد حمایت سازمان تامین اجتماعی هستند.

لازم به ذکر است این بازنشسته با پرداخت 11 سال سابقه حق بیمه تاکنون بیش از 20 سال است که از طرف سازمان تامین اجتماعی مستمری دریافت می کند.

در ادامه دیدار مسئولین اداره کل سازمان تامین اجتماعی با موفق ترین بازمانده سازمان در شعبه مینودشت صورت گرفت .مهربانو عرب یکی از موفق ترین بازمانده شعبه مینودشت است که در دیدار مسئولین سازمان با وی گفت:بیش از 12 سال است که همسرم فوت نموده و من به عنوان بازمانده مورد حمایت سازمان تامین اجتماعی قرار گرفتم و بسیار خوشحال هستم که به یمن حمایت حقوقی سازمان توانستم فرزندانم را تا مدارج عالی تحصیلات حمایت و سرمایه گذاری کنم.و امروز یکی مشغول تحصیل کار شناسی ارشد و دیگر فرزندم دکترای دارو سازی و فرزند دیگرم کارشناس معماری است و این موفقیت فرزندانم را مدیون حمایت سازمان تامین اجتماعی می دانم.

قابل توجه است خانم مهربانو عرب بازمانده موفقی که سه تن از فرزندانش را به نامهای عیسی ،حجت الله ، مهدی ، پس از فوت همسرش با مدیرت توانست به مدارج عالیه برساند .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha